Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RL3720WS-R43-F
RL3720WS-R43-F
RL3720WS-R43-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RL3720WS-R43-F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RL3720WS-R43-F
Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.43 OHM 1W 1508 WIDE
Product parameter
Αριθμός μέρος RL3720WS-R43-F Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.43 OHM 1W 1508 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 275074 pcs Φύλλο δεδομένων Foot PrintPRL, RL Series Long Side Terminal
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0815
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm) Σειρά RL
Λειτουργία του πίνακα 430 mOhms Ισχύς (Watts) 1W