Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LED χαρακτήρα και αριθμητικό > XZFAMYK10A
XZFAMYK10A
XZFAMYK10A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά XZFAMYK10A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος XZFAMYK10A
Κατασκευαστής SunLED
Περιγραφή DISPLAY 0.4" 1DIGIT YLW CA SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος XZFAMYK10A Κατασκευαστής SunLED
Περιγραφή DISPLAY 0.4" 1DIGIT YLW CA SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42526 pcs Φύλλο δεδομένων XZFAMYK10A
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 590nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.95V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm)
Σειρά - Έκλυση ενέργειας (Max) 75mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SMD, No Lead
Αριθμός χαρακτήρων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Αξιολόγηση 12mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.40" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Yellow 14-Segment, Alphanumeric 1 Character Common Anode 1.95V 10mA 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm) 16-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Test 10mA κοινή Pin Common Anode