Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LED χαρακτήρα και αριθμητικό > XZFABBA10C
XZFABBA10C
XZFABBA10C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά XZFABBA10C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος XZFABBA10C
Κατασκευαστής SunLED
Περιγραφή DISPLAY 0.4" 1DIGIT BLUE CC SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος XZFABBA10C Κατασκευαστής SunLED
Περιγραφή DISPLAY 0.4" 1DIGIT BLUE CC SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27253 pcs Φύλλο δεδομένων XZFABBA10C
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 468nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.05V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm)
Σειρά - Έκλυση ενέργειας (Max) 120mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SMD, No Lead
Αριθμός χαρακτήρων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Αξιολόγηση 6mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.40" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Blue 14-Segment, Alphanumeric 1 Character Common Cathode 3.05V 10mA 0.748" H x 0.366" W x 0.148" D (19.00mm x 9.30mm x 3.75mm) 16-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Test 10mA κοινή Pin Common Cathode