Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WW2JB270R
WW2JB270R
WW2JB270R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WW2JB270R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WW2JB270R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 270 OHM 1.5W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος WW2JB270R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 270 OHM 1.5W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 243500 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm) Σειρά WW
Λειτουργία του πίνακα 270 Ohms Ισχύς (Watts) 1.5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα WW 2 270 5% B