Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WW2JB220R
WW2JB220R
WW2JB220R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WW2JB220R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WW2JB220R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 220 OHM 1.5W 5% AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος WW2JB220R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 220 OHM 1.5W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 274411 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm) Σειρά WW
Λειτουργία του πίνακα 220 Ohms Ισχύς (Watts) 1.5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα WW 2 220 5% B