Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WRF2JB18R0
WRF2JB18R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WRF2JB18R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WRF2JB18R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES WW 2W 18 OHM 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος WRF2JB18R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES WW 2W 18 OHM 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4200 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecWRF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας -80/ +900ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.630" L (5.00mm x 16.00mm) Σειρά WRF
Λειτουργία του πίνακα 18 Ohms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα WRF 2 18 5% A