Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WRF1KT33R0
WRF1KT33R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WRF1KT33R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WRF1KT33R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES WW 1W 33 OHM 10% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος WRF1KT33R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES WW 1W 33 OHM 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4058 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecWRF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας -80/ +900ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm) Σειρά WRF
Λειτουργία του πίνακα 33 Ohms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα WRF 1 33 10% R