Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > VM5JB39R0
VM5JB39R0
VM5JB39R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VM5JB39R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VM5JB39R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERM WW 5W 39 OHM 5% VERT
Product parameter
Αριθμός μέρος VM5JB39R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERM WW 5W 39 OHM 5% VERT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 572383 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm) Σειρά VM
Λειτουργία του πίνακα 39 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα VM 5 39 5% B
VM5395%B
VM5395%B-ND