Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > VM5JB2R20
VM5JB2R20
VM5JB2R20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VM5JB2R20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VM5JB2R20
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERM WW 5W 2.2 OHM 5% VERT
Product parameter
Αριθμός μέρος VM5JB2R20 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERM WW 5W 2.2 OHM 5% VERT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 508364 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm) Σειρά VM
Λειτουργία του πίνακα 2.2 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα VM 5 2.2 5% B
VM52.25%B
VM52.25%B-ND