Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > VM10JB3R00
VM10JB3R00
VM10JB3R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VM10JB3R00 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VM10JB3R00
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERM WW 10W 3 OHM 5% VERT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VM10JB3R00 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES CERM WW 10W 3 OHM 5% VERT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 210400 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm) Σειρά VM
Λειτουργία του πίνακα 3 Ohms Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα VM 10 3 5% B
VM1035%B
VM1035%B-ND