Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > VM10JB2R00
VM10JB2R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VM10JB2R00 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VM10JB2R00
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 2 OHM 10W 5% RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VM10JB2R00 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 2 OHM 10W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 178259 pcs Φύλλο δεδομένων VM, MVM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm) Σειρά VM
Λειτουργία του πίνακα 2 Ohms Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.417" (36.00mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Σύνθεση Wirewound