Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > TMR5FB50L0
TMR5FB50L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TMR5FB50L0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TMR5FB50L0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 5W 0.05 OHM 1% 4LEAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TMR5FB50L0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 5W 0.05 OHM 1% 4LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31021 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecMR, MRS,TMR Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±40ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.330" Dia x 0.940" L (8.38mm x 23.88mm) Σειρά TMR
Λειτουργία του πίνακα 50 mOhms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial - 4 Leads
Αλλα ονόματα TMR 5 0.05 1% B