Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > TMR3JB10L0
TMR3JB10L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TMR3JB10L0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TMR3JB10L0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.01 OHM 3W 5% 4LEAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TMR3JB10L0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.01 OHM 3W 5% 4LEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48466 pcs Φύλλο δεδομένων MR, MRS,TMR Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±40ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.625" L (5.21mm x 15.88mm) Σειρά TMR
Λειτουργία του πίνακα 10 mOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 4
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil Σύνθεση Metal Foil
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:TMR 9-4823WI
  • Κατασκευαστές:TRACO Power
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER +/-15V 9W
  • Σε απόθεμα:2521
  • Μέρος#:TMR 9-4822
  • Κατασκευαστές:TRACO Power
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER +/-12V 9W
  • Σε απόθεμα:2264
  • Μέρος#:TMR 9-4822WI
  • Μέρος#:TMR 9-4821
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER +/-5V 8W
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 9V 9W
TMR325B7475KN-T Image
  • Μέρος#:TMR325B7475KN-T
  • Κατασκευαστές:Taiyo Yuden
  • Περιγραφή:CAP CER 4.7UF 25V X7R 1210
  • Περιγραφή:DC DC CONVERTER 24V 9W