Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > SM8035JT100R
SM8035JT100R
SM8035JT100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM8035JT100R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM8035JT100R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 100 OHM 5% 4W 8035
(σε δολάρια ΗΠΑ)
350 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM8035JT100R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 100 OHM 5% 4W 8035 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101440 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8035
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.350" W (21.00mm x 8.90mm) Σειρά SM
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8035 J-Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.377" (9.57mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±5% 4W Chip Resistor 8035 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Σύνθεση Wirewound