Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > SM8035FT250R
SM8035FT250R
SM8035FT250R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM8035FT250R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM8035FT250R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 250 OHM 1% 4W 8035
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM8035FT250R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 250 OHM 1% 4W 8035 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59388 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8035
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.350" W (21.00mm x 8.90mm) Σειρά SM
Λειτουργία του πίνακα 250 Ohms Ισχύς (Watts) 4W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 8035 J-Lead
Αλλα ονόματα SM8035FT250RCT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.377" (9.57mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 250 Ohms ±1% 4W Chip Resistor 8035 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound