Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RVC2512FT59K0
RVC2512FT59K0
RVC2512FT59K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RVC2512FT59K0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RVC2512FT59K0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 59K OHM 1% 1W 2512
Product parameter
Αριθμός μέρος RVC2512FT59K0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 59K OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 373083 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRVC Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Σειρά RVC
Λειτουργία του πίνακα 59 kOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric)
Αλλα ονόματα RVC 2512 59K 1% R