Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RVC2512FT510R
RVC2512FT510R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RVC2512FT510R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RVC2512FT510R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 510 OHM 1% 1W 2512
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RVC2512FT510R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 510 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 340594 pcs Φύλλο δεδομένων RVC Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Σειρά RVC
Λειτουργία του πίνακα 510 Ohms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 510 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Σύνθεση Thick Film