Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RPC2512JT22R0
RPC2512JT22R0
RPC2512JT22R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RPC2512JT22R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RPC2512JT22R0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 22 OHM 5% 1.5W 2512
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RPC2512JT22R0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 22 OHM 5% 1.5W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 552329 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRPC Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm) Σειρά RPC
Λειτουργία του πίνακα 22 Ohms Ισχύς (Watts) 1.5W