Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > RPC2512JT200K
RPC2512JT200K
RPC2512JT200K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RPC2512JT200K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RPC2512JT200K
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 200K OHM 5% 1.5W 2512
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RPC2512JT200K Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 200K OHM 5% 1.5W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 508428 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRPC Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm) Σειρά RPC
Λειτουργία του πίνακα 200 kOhms Ισχύς (Watts) 1.5W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric)
Αλλα ονόματα RPC 2512 200K 5% R
RPC 2512 200K 5% R-ND