Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RNF12FBD23K2
RNF12FBD23K2
RNF12FBD23K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNF12FBD23K2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNF12FBD23K2
Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RNF12FBD23K2 Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4158078 pcs Φύλλο δεδομένων RNF, RNMF SeriesResistor Packaging Spec
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W Τάσης - Ανάλυση Axial
Πάχος (Max) ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Σειρά RNF Κατάσταση RoHS Bulk
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RNF12FBD23K2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 23.2k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1% Περιγραφή RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL