Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > RNF12FAD68K1
RNF12FAD68K1
RNF12FAD68K1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RNF12FAD68K1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RNF12FAD68K1
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 68.1K OHM 1/2W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RNF12FAD68K1 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 68.1K OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3205810 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm) Σειρά RNF
Λειτουργία του πίνακα 68.1 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα RN 1/2 T1 68.1K 1% T