Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > MVM3KB18K0
MVM3KB18K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MVM3KB18K0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MVM3KB18K0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 18K OHM 3W 10% RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MVM3KB18K0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 18K OHM 3W 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 483000 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) Σειρά MVM
Λειτουργία του πίνακα 18 kOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 18 kOhms ±10% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film