Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > MVM3JB330R
MVM3JB330R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MVM3JB330R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MVM3JB330R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 330 OHM 3W 5% CERAMIC VERT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MVM3JB330R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 330 OHM 3W 5% CERAMIC VERT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 492464 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) Σειρά MVM
Λειτουργία του πίνακα 330 Ohms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα MVM 3 330 5% B