Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > MLF14FTC6K19
MLF14FTC6K19
MLF14FTC6K19
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MLF14FTC6K19 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MLF14FTC6K19
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 6.19K OHM 1% 1/4W MELF 0204
Product parameter
Αριθμός μέρος MLF14FTC6K19 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 6.19K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2360671 pcs Φύλλο δεδομένων MLF, MLFM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0204
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Σειρά MLF
Λειτουργία του πίνακα 6.19 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0204
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 6.19 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film Σύνθεση Thin Film