Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > MLF14FTC5K11
MLF14FTC5K11
MLF14FTC5K11
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MLF14FTC5K11 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MLF14FTC5K11
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 5.11K OHM 1% 1/4W MELF 0204
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MLF14FTC5K11 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 5.11K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2108723 pcs Φύλλο δεδομένων MLF, MLFM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0204
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Σειρά MLF
Λειτουργία του πίνακα 5.11 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0204
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 28 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 5.11 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film Σύνθεση Thin Film