Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > HVCB0603FDD33M0
HVCB0603FDD33M0
HVCB0603FDD33M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HVCB0603FDD33M0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HVCB0603FDD33M0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 33M OHM 1% 0.06W 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HVCB0603FDD33M0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 33M OHM 1% 0.06W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28413 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm) Σειρά HVC
Λειτουργία του πίνακα 33 MOhms Ισχύς (Watts) 0.06W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.51mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 33 MOhms ±1% 0.06W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Σύνθεση Thick Film