Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > HVCB0603FDC75M0
HVCB0603FDC75M0
HVCB0603FDC75M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HVCB0603FDC75M0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HVCB0603FDC75M0
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES SMD 75 MOHMS 1% 0.06W 0603
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HVCB0603FDC75M0 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES SMD 75 MOHMS 1% 0.06W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22723 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm) Σειρά HVC
Λειτουργία του πίνακα 75 MOhms Ισχύς (Watts) 0.06W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα HVCB0603FDC75M0TR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.51mm) Χαρακτηριστικά High Voltage, Pulse Withstanding
Λεπτομερής περιγραφή 75 MOhms ±1% 0.06W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Σύνθεση Thick Film