Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CF18JB750R
CF18JB750R
CF18JB750R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CF18JB750R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CF18JB750R
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 750 OHM 1/8W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CF18JB750R Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 750 OHM 1/8W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4866124 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCF, CFM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -400ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm) Σειρά CF
Λειτουργία του πίνακα 750 Ohms Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα CF 1/87505%A
CF 1/87505%A-ND