Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CF18JB5M10
CF18JB5M10
CF18JB5M10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CF18JB5M10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CF18JB5M10
Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES 5.1M OHM 1/8W 5% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CF18JB5M10 Κατασκευαστής Stackpole Electronics Inc.
Περιγραφή RES 5.1M OHM 1/8W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2839077 pcs Φύλλο δεδομένων CF, CFM SeriesResistor Packaging Spec
Κατηγορία Αντιστάσεις Τάση Αξιολόγηση - AC -
Τάσης - Εργασίας 0.125W, 1/8W Τάσης - Ανάλυση Axial
Πάχος (Max) 0/ -1500ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Σειρά CF Κατάσταση RoHS Bulk
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CF18JB5M10
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Safety
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 5.1M Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή RES 5.1M OHM 1/8W 5% AXIAL