Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CB3JBR220
CB3JBR220
CB3JBR220
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB3JBR220 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB3JBR220
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.22 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Product parameter
Αριθμός μέρος CB3JBR220 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 0.22 OHM 3W 5% CERAMIC WW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 711538 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±500ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm) Σειρά CB
Λειτουργία του πίνακα 220 mOhms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα CB 3 0.22 5% B