Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > CB3JB9R10
CB3JB9R10
CB3JB9R10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CB3JB9R10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CB3JB9R10
Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 9.1 OHM 3W 5% CERAMIC WW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CB3JB9R10 Κατασκευαστής Stackpole Electronics, Inc.
Περιγραφή RES 9.1 OHM 3W 5% CERAMIC WW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 743667 pcs Φύλλο δεδομένων Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm) Σειρά CB
Λειτουργία του πίνακα 9.1 Ohms Ισχύς (Watts) 3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα CB 3 9.1 5% B
CB39.15%B
CB39.15%B-ND