Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LCD, OLED, γραφικό > LQ150X1LW12
LQ150X1LW12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LQ150X1LW12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LQ150X1LW12
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LCD TFT 15.0" 1024X768 ASV
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 201 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LQ150X1LW12 Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LCD TFT 15.0" 1024X768 ASV Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 201 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Επισκόπηση Περιοχή 304.10mm W x 228.10mm H
Οθόνη αφής - Σειρά -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση LVDS
Χρώμα γραφικών - dot Μέγεθος -
dot Pixels 1024 x 768 (XGA) dot Pitch -
οθόνη Τύπος - Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 15" (381.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive LVDS 15" (381.00mm) 1024 x 768 (XGA)