Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LCD, OLED, γραφικό > LQ150X1LG98
LQ150X1LG98
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LQ150X1LG98 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LQ150X1LG98
Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LQ150X1LG98 Κατασκευαστής Sharp Microelectronics
Περιγραφή LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4819 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Επισκόπηση Περιοχή 304.10mm W x 228.10mm H
Οθόνη αφής - Σειρά -
διασύνδεση LVDS Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 1024 x 768 (XGA)
dot Pitch 0.30mm W x 0.30mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 15" (381.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 15" (381.00mm) 1024 x 768 (XGA) Οπίσθιο φωτισμό LED - White