Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMDA12C.T
SMDA12C.T
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMDA12C.T με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMDA12C.T
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή TVS DIODE 12V 24V 8SO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
380 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMDA12C.T Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή TVS DIODE 12V 24V 8SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31798 pcs Φύλλο δεδομένων SMDAxxC
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V (Max)
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 24V Τάση - Ανάλυση (Min) 13.3V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO
Σειρά SMDAC Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 300W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 120pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια 4