Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMDA12C-7.TBT
SMDA12C-7.TBT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMDA12C-7.TBT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMDA12C-7.TBT
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή TVS DIODE 12V 19V 8SO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMDA12C-7.TBT Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή TVS DIODE 12V 19V 8SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58209 pcs Φύλλο δεδομένων SMDAxxC-7
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V (Max)
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 19V Τάση - Ανάλυση (Min) 13.3V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO
Σειρά SMDAC-7 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 300W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα SMDA12C-7.TBTTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 120pF @ 1MHz Αμφίδρομα κανάλια 7