SC5012AQMLTRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC5012AQMLTRT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Παράμετρος προϊόντος
Product parameter
| Αριθμός μέρος | SC5012AQMLTRT | Κατασκευαστής | Semtech |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | 4CH, 300MA/CH, HBLED DRIVER | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 52530 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) | Σειρά | * |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 7 Weeks | Λεπτομερής περιγραφή | LED Driver IC Output Dimming |
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
SC5022C-220 - Κατασκευαστές:
Bel - Περιγραφή:
FIXED IND 22UH 3.8A 59 MOHM SMD - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
SC50004450 - Κατασκευαστές:
Skyworks Solutions, Inc. - Περιγραφή:
CAP SILICON 500PF 20% SMD - Σε απόθεμα:
Bel - Περιγραφή:
FIXED IND 47UH 2.8A 97 MOHM SMD - Σε απόθεμα:
SC5022C-331 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 330UH 900MA 780 MOHM - Σε απόθεμα:
SC5022C-221 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 220UH 1.2A 470 MOHM - Σε απόθεμα:
SC5022C-101 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 100UH 1.8A 207 MOHM - Σε απόθεμα:
SC5022C-102 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD - Σε απόθεμα:
SC5022C-151 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 150UH 1.5A 293 MOHM - Σε απόθεμα:
SC5022C-150 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 15UH 4A 48 MOHM SMD - Σε απόθεμα:
SC5022C-471 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 470UH 800MA 1.08 OHM - Σε απόθεμα:
SC5022C-330 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 33UH 3.2A 75 MOHM SMD - Σε απόθεμα:
SC5022C-100 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD - Σε απόθεμα: