SC5010HULTRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC5010HULTRT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Semtech |
| Περιγραφή | IC LED DRIVER CTRLR DIM 28MLPQ |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | SC5010HULTRT | Κατασκευαστής | Semtech |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 73739 pcs | Φύλλο δεδομένων | SC5010H |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) | Τάση - Προμήθεια (Ελάχιστη) | 4.5V |
| Τάση - Προμήθεια (Max) | 27V | Τάσης - Έξοδος | 50V |
| Τύπος | DC DC Controller | τοπολογία | Step-Up (Boost) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-QFN (4x4) | Σειρά | - |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) | Συσκευασία / υπόθεση | - |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - | Αριθμός Εξόδων | 8 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Συχνότητα | 200kHz ~ 2.2MHz | dimming | Analog, PWM |
| Λεπτομερής περιγραφή | LED Driver IC 8 Output DC DC Controller Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 50mA 28-QFN (4x4) | Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι | 50mA |
| εφαρμογές | Backlight |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
SC5014MLTRT - Κατασκευαστές:
Semtech - Περιγραφή:
IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
SC5022C-330 - Κατασκευαστές:
Bel - Περιγραφή:
FIXED IND 33UH 3.2A 75 MOHM SMD - Σε απόθεμα:
SC50004450 - Κατασκευαστές:
Skyworks Solutions, Inc. - Περιγραφή:
CAP SILICON 500PF 20% SMD - Σε απόθεμα:
64750
SC5022C-221 - Κατασκευαστές:
Bel - Περιγραφή:
FIXED IND 220UH 1.2A 470 MOHM - Σε απόθεμα:
SC5022C-150 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 15UH 4A 48 MOHM SMD - Σε απόθεμα:
SC5014AMLTRT - Κατασκευαστές:
SC5022C-220 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 22UH 3.8A 59 MOHM SMD - Σε απόθεμα:
SC5022C-471 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 470UH 800MA 1.08 OHM - Σε απόθεμα:
SC5022C-331 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 330UH 900MA 780 MOHM - Σε απόθεμα:
SC5010ULTRT - Κατασκευαστές:
SC5022C-101 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 100UH 1.8A 207 MOHM - Σε απόθεμα:
SC5012AQMLTRT - Κατασκευαστές:
4CH, 300MA/CH, HBLED DRIVER - Σε απόθεμα:
SC5022C-151 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 150UH 1.5A 293 MOHM - Σε απόθεμα:
SC5022C-470 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 47UH 2.8A 97 MOHM SMD - Σε απόθεμα:
SC5022C-102 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD - Σε απόθεμα:
SC5012QMLTRT - Κατασκευαστές:
IC LED DRIVER RGLTR DIM 24QFN - Σε απόθεμα:
SC5012MLTRT - Κατασκευαστές:
IC LED DRIVER CTRLR - Σε απόθεμα:
88274
SC5022C-100 - Κατασκευαστές:
FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD - Σε απόθεμα: