Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - οδήγησε οδήγησης > SC104IMLTRT
SC104IMLTRT
SC104IMLTRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC104IMLTRT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC104IMLTRT
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή IC LED DRIVER REGULATOR 8MLP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC104IMLTRT Κατασκευαστής Semtech
Διαθέσιμη ποσότητα 53704 pcs Φύλλο δεδομένων SC104
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Προμήθεια (Ελάχιστη) 1.55V
Τάση - Προμήθεια (Max) 10V Τάσης - Έξοδος 38V
Τύπος DC DC Regulator τοπολογία Step-Up (Boost)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-MLP (3x3) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-VDFN
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εσωτερική Switch (s) Yes
Συχνότητα - dimming -
εφαρμογές Backlight
Σχετικά προϊόντα
SC105-101 Image
  • Μέρος#:SC105-101
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 1.3A 350 MOHM
  • Σε απόθεμα:144127
SC104B-391 Image
  • Μέρος#:SC104B-391
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 540MA 1.245 OHM
  • Σε απόθεμα:127136
SC104B-471 Image
  • Μέρος#:SC104B-471
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 500MA 1.526 OHM
SC105-100 Image
  • Μέρος#:SC105-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 3.6A 60 MOHM SMD
SC104B-820 Image
  • Μέρος#:SC104B-820
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 1.3A 310 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 1.2A 400 MOHM
SC104B-470 Image
  • Μέρος#:SC104B-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 1.6A 195 MOHM SMD
SC104B-330 Image
  • Μέρος#:SC104B-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 1.9A 140 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 1.05A 470 MOHM
SC104B-390 Image
  • Μέρος#:SC104B-390
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 1.8A 151 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 3.3A 70 MOHM SMD
SC104B-331 Image
  • Μέρος#:SC104B-331
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM
SC104J4J Image
  • Μέρος#:SC104J4J
  • Κατασκευαστές:U.S. Sensor
  • Περιγραφή:THERM NTC 100KOHM 3892K BEAD
SC105 Image
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 3A 80 MOHM SMD
SC104B-561 Image
  • Μέρος#:SC104B-561
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 480MA 1.904 OHM
SC104B-560 Image
  • Μέρος#:SC104B-560
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 1.55A 220 MOHM
SC104B-680 Image
  • Μέρος#:SC104B-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 1.5A 260 MOHM SMD