Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC104B-820
SC104B-820
SC104B-820
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC104B-820 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC104B-820
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 82UH 1.3A 310 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC104B-820 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 82UH 1.3A 310 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 118754 pcs Φύλλο δεδομένων SC104B Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.429" L x 0.386" W (10.90mm x 9.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC104B Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 82µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 82µH Unshielded Inductor 1.3A 310 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 310 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.3A
Τρέχουσες - Κορεσμός 850mA
Σχετικά προϊόντα
SC104B-391 Image
  • Μέρος#:SC104B-391
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 390UH 540MA 1.245 OHM
  • Σε απόθεμα:127136
SC105-101 Image
  • Μέρος#:SC105-101
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 1.3A 350 MOHM
  • Σε απόθεμα:144127
SC104J4J Image
  • Μέρος#:SC104J4J
  • Κατασκευαστές:U.S. Sensor
  • Περιγραφή:THERM NTC 100KOHM 3892K BEAD
SC105-121 Image
  • Μέρος#:SC105-121
  • Περιγραφή:FIXED IND 120UH 1.2A 400 MOHM
SC104B-331 Image
  • Μέρος#:SC104B-331
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM
SC104B-330 Image
  • Μέρος#:SC104B-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 1.9A 140 MOHM SMD
SC104B-561 Image
  • Μέρος#:SC104B-561
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 480MA 1.904 OHM
SC104B-470 Image
  • Μέρος#:SC104B-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 1.6A 195 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 3A 80 MOHM SMD
SC104IMLTRT Image
  • Μέρος#:SC104IMLTRT
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:IC LED DRIVER REGULATOR 8MLP
SC104B-560 Image
  • Μέρος#:SC104B-560
  • Περιγραφή:FIXED IND 56UH 1.55A 220 MOHM
SC104B-471 Image
  • Μέρος#:SC104B-471
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 500MA 1.526 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 3.3A 70 MOHM SMD
SC104B-271 Image
  • Μέρος#:SC104B-271
  • Περιγραφή:FIXED IND 270UH 740MA 949 MOHM
SC104B-390 Image
  • Μέρος#:SC104B-390
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 1.8A 151 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 3.6A 60 MOHM SMD
SC105 Image
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 1.05A 470 MOHM
SC104B-680 Image
  • Μέρος#:SC104B-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 1.5A 260 MOHM SMD