Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 4EX153K3
4EX153K3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4EX153K3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4EX153K3
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή CAP CER 0.015UF 3KV X7R RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος 4EX153K3 Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή CAP CER 0.015UF 3KV X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4101 pcs Φύλλο δεδομένων 180pF thru .39µF
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV)
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.600" L x 0.375" W (15.30mm x 9.53mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.500" (12.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.673" (17.10mm) Χαρακτηριστικά High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 0.015µF