Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 4EX124K1
4EX124K1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4EX124K1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4EX124K1
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή CAP CER 0.12UF 1KV X7R RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 4EX124K1 Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή CAP CER 0.12UF 1KV X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5287 pcs Φύλλο δεδομένων 180pF thru .39µF
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.600" L x 0.375" W (15.30mm x 9.53mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.500" (12.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.673" (17.10mm) Χαρακτηριστικά High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 0.12µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 0.12µF