Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 3AX822K3
3AX822K3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3AX822K3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3AX822K3
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή CAP CER 8200PF 3KV X7R NONSTND
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 3AX822K3 Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή CAP CER 8200PF 3KV X7R NONSTND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5628 pcs Φύλλο δεδομένων 180pF thru .39µF
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV)
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.252" (6.40mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.370" L x 0.350" W (9.40mm x 8.90mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 8200pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD χωρητικότητα 8200pF