Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > 3AX103K2
3AX103K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3AX103K2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3AX103K2
Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή CAP CER 10000PF 2KV X7R NONSTND
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 3AX103K2 Κατασκευαστής Semtech
Περιγραφή CAP CER 10000PF 2KV X7R NONSTND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4521 pcs Φύλλο δεδομένων 180pF thru .39µF
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV)
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) 0.252" (6.40mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.370" L x 0.350" W (9.40mm x 8.90mm)
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD χωρητικότητα 10000pF