VNP49N04-E
VNP49N04-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VNP49N04-E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VNP49N04-E
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET POWER 42V 49A TO-220-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος VNP49N04-E Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET POWER 42V 49A TO-220-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4740 pcs Φύλλο δεδομένων VNP49N04
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) Not Required
Τάση - Φορτίο 35V (Max) Τύπος Αλλαγής General Purpose
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Τύπος) 20 mOhm (Max) Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Τύπος εξόδου N-Channel Διαμόρφωση εξόδου Low Side
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Εξόδων 1
διασύνδεση On/Off Τύπος εισόδου Non-Inverting
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30A Αριθμός μέρους βάσης VN*49N