VNP35N07
VNP35N07
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VNP35N07 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VNP35N07
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 70V 35A TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος VNP35N07 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 70V 35A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6030 pcs Φύλλο δεδομένων VNP35N07
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) Not Required
Τάση - Φορτίο 55V (Max) Τύπος Αλλαγής General Purpose
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Τύπος) 280 mOhm (Max) Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Τύπος εξόδου N-Channel Διαμόρφωση εξόδου Low Side
Αλλα ονόματα 497-2792-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Εξόδων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant διασύνδεση On/Off
Τύπος εισόδου Non-Inverting Χαρακτηριστικά Status Flag
Προστασία σφαλμάτων Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A
Αριθμός μέρους βάσης VN*35N
Σχετικά προϊόντα
VNP35N07-E Image
  • Μέρος#:VNP35N07-E
  • Περιγραφή:MOSFET OMNIFET 70V 35A TO-220