VIPER100SP13TR
VIPER100SP13TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VIPER100SP13TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VIPER100SP13TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος VIPER100SP13TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 28907 pcs Φύλλο δεδομένων VIPER100/SP, VIPER100A/ASP
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V
Τάση - Εκκίνηση 11V Τάσης - Ανάλυση 620V
τοπολογία Flyback Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-PowerSO
Σειρά VIPER™ Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Απομόνωση εξόδου Isolated Αλλα ονόματα 497-3284-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Εσωτερική Switch (s) Yes Συχνότητα - Αλλαγή Up to 200kHz
Προστασία σφαλμάτων Current Limiting, Over Temperature Κύκλος καθηκόντων -
Λεπτομερής περιγραφή Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 10-PowerSO Χαρακτηριστικά ελέγχου EN, Frequency Control, Soft Start