VIPER100-22-E
VIPER100-22-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά VIPER100-22-E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος VIPER100-22-E
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος VIPER100-22-E Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5389 pcs Φύλλο δεδομένων VIPER100-E
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V
Τάση - Εκκίνηση 11V Τάσης - Ανάλυση 620V
τοπολογία Flyback Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-PENTAWATT
Σειρά VIPER™ Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads)
Απομόνωση εξόδου Isolated Αλλα ονόματα 497-7693-5
VIPER100-22-E-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Εσωτερική Switch (s) Yes Συχνότητα - Αλλαγή Up to 200kHz
Προστασία σφαλμάτων Current Limiting, Over Temperature Κύκλος καθηκόντων -
Λεπτομερής περιγραφή Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT Χαρακτηριστικά ελέγχου EN, Frequency Control, Soft Start