T2550-12I
T2550-12I
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά T2550-12I με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος T2550-12I
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή 1200V 25A SNUBBERLESS™ TRI
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος T2550-12I Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή 1200V 25A SNUBBERLESS™ TRI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 1.2kV
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V Triac Τύπος Alternistor - Snubberless
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Insulated Σειρά Snubberless™
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-16449 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 25A Through Hole TO-220AB Insulated Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 25A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 240A, 252A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 60mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 50mA Διαμόρφωση Single