T2550-12G
T2550-12G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά T2550-12G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος T2550-12G
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TRIAC ALTERNISTOR 1.2KV D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος T2550-12G Κατασκευαστής STMicroelectronics
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 1.2kV
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.3V Triac Τύπος Alternistor - Snubberless
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D2PAK Σειρά Snubberless™
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα 497-14584-5
T2550-12G-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Alternistor - Snubberless 1.2kV 25A Surface Mount D2PAK Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 25A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 240A, 252A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 60mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 50mA Διαμόρφωση Single