Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STTH60RQ06W
STTH60RQ06W
STTH60RQ06W
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH60RQ06W με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH60RQ06W
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TURBO 2 ULTRAFAST HIGH VOLTAGE R
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 55388 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs600 pcs1200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH60RQ06W Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TURBO 2 ULTRAFAST HIGH VOLTAGE R Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55388 pcs Φύλλο δεδομένων STTH60RQ06W
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-247 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 65ns
Συσκευασία / υπόθεση DO-247-2 (Straight Leads) Αλλα ονόματα 497-18142
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 60A Through Hole DO-247
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 80µA @ 600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 60A